טבלת חוגים - מבוגרים

 

  • קיומו של חוג מותנה במס' המשתתפים וההנהלה רשאית לערוך שינויים בלוח החוגים מעת לעת.
  • בימים גשומים לא יתקיימו חוגי התעמלות במים.
יום ראשון
יום שני
יום שלישי
יום רביעי
יום חמישי
יום שישי
יום שבת
יום ראשון
שם החוגשעותמדריך / מדריכהמקום
התעמלות מבוקרת8:15 - 7:30רונית זיידמןאולם ספורט
התעמלות מבוקרת9:05 - 8:20רונית זיידמןאולם ספורט
פילאטיס10:00 - 9:15רונית זיידמןאולם ספורט
צפיפות עצם11:15 - 10:30עוזה מגידאולם ספורט
התעמלות במים13:45 - 13:00אוסנת שלובריכה חיצונית
פלדנקרייז18:00 - 17:15 רינת גליליאולם ספורט
פילאטיס19:30 - 18:45נופר מאיראולם ספורט
ריקודי בטן20:30 - 19:30סיגל ורדיאולם ספורט
אנגלית - מתחילים20:00 - 19:00טניה מנדלאולם חוגים
אנגלית - מתקדמים20:00 - 21:00טניה מנדלאולם חוגים
ריקודי עם23:30 - 20:30 יענקלה זיואולם ספורט
יום שני
שם החוגשעותמדריך / מדריכהמקום
פילאטיס19:00 - 18:15ענת בן צביאולם ספורט
תנועה ועיצוב הגוף19:45 - 19:00עדנה קמיןאולם ספורט
ספינינג20:00 - 19:00מיכל בודינגראולם ספינינג
פלדנקרייז20:30 - 19:45עוזה מגידאולם ספורט
ריקודי עם23:30 - 20:30רוני סימן טובאולם ספורט
שחייה "מאסטרס"21:50 - 20:30 יובל רותםבריכה
יום שלישי
שם החוגשעותמדריך / מדריכהמקום
חיזוק שרירי הליבה8:15 - 7:30אוראל ממוןאולם ספורט
עיצוב דינאמי9:15 - 8:30נופר מאיראולם ספורט
פילאטיס10:00 - 9:15נופר מאיראולם ספורט
תנועה ועיצוב הגוף 10:50 - 10:05עדנה קמיןאולם ספורט
אמנויות יד/תכשיטנות 12:15 - 10:45סמדר פלגאולם חוגים
התעמלות במים13:00 - 12:15אוסנת שלובריכה חיצונית
מדיטציה18:45 - 18:00איילת אברמוביץ' אולם חוגים
יוגה20:00 - 19:00 אפרת לוינשטיין אולם ספורט
TRX21:00 - 20:15מיכל בודינגר אולם ספורט
* בהרשמה מראש*
יום רביעי
שם החוגשעותמדריך /מדריכהמקום
צפיפות עצם 8:45 - 8:00 לילך זהר אולם ספורט
פילאטיס 8:50 - 9:35 לילך זהר אולם ספורט
שיעור תנועה10:25 - 9:40 לילך זהר אולם ספורט
ריקודי בטן 11:15 - 10:30 לילך זהר אולם ספורט
התעמלות במים 13:45 - 13:00אוסנת שלובריכה רדודה
עיצוב דינאמי 18:40 - 17:55דניאלה בן ארצי אולם ספורט
התעמלות בריאותית 19:30 - 18:45דניאלה בן ארצי אולם ספורט
יום חמישי
שם החוגשעותמדריך / מדריכהמקום
תנועה ועיצוב הגוף
9:15 - 8:30 עדנה קמין אולם ספורט
תנועה ועיצוב הגוף
10:10 - 9:25 עדנה קמין אולם ספורט
תרגילי בטן ומתיחות 11:00 - 10:15ורד שמשאולם ספורט
ברידג' מודרך 13:00 - 10:30 שירה פאוור/שורה לנג אולם חוגים
יוגה 19:00 - 18:00 אפרת לוינשטיין אולם ספורט
צ'י קונג 19:55 - 19:10בלה טוביאנה אולם חוגים
שחייה מאסטרס 22:00 - 20:30יובל רותם בריכת שחייה
ריקודי עם 23:30 - 20:00לוי בר-גיל אולם ספורט
יום שישי
שם החוגשעותמדריך / מדריכהמקום
פילאטיס8:00 - 7:15 רונית זיידמן אולם ספורט
אירובי + מדרגה 8:45 - 8:00 דניאלה בן-ארצי אולם ספורט
עיצוב ממוקד 9:35 - 8:50 דניאלה בן-ארצי אולם ספורט
ספינינג10:00 - 9:00יבגניאולם ספינינג
ריקודי שורות 10:30 - 9:45 עדנה קמין אולם ספורט
יוגה מתחילים11:30 -10:30תומר שרון אולם ספורט
יוגה מתקדמים12:30 -11:30תומר שרון אולם ספורט
התעמלות במים 11:45 - 11:00 אסנת שלו בריכה רדודה
פלדנקרייז 13:15 - 12:30 עוזה מגיד אולם ספורט
יום שבת
תאריךשיעור 1 (10:30)שיעור 2 (11:15)מורהספינינג 9:15
7.9עיצוב הגוףפילאטיסרעות ענברמיכל בודינגר
14.9התעמלות בריאותיתעיצוב הגוףדניאלה בן ארצימיכל בודינגר
21.9עיצוב הגוףפילאטיסענת בן צבימיכל בודינגר
28.9התעמלות בונה עצםמתיחות וחיזוקשמיר רודוימיכל בודינגר
5.10פלדנקרייזריקודי שורותרינת גלילימיכל בודינגר
12.10עיצוב הגוףהתעמלות בריאותיתעדנה קמיןמיכל בודינגר
19.10התעמלות בונה עצםמתיחות וחיזוקשמיר רודוימיכל בודינגר
26.10תנועה ועיצובפילאטיסענת בן צבימיכל בודינגר
2.11פלדנקרייזריקודי שורותרינת גלילימיכל בודינגר
9.11ריקודי שורות תרגילי מרידיאניסאפרת לוינשטייןיאיר מיכאלי
16.11עיצוב הגוףהתעמלות בריאותיתדניאלה בן ארצייאיר מיכאלי
23.11ריקודי בטןעיצוב דינאמילילך זהרמיכל בודינגר
30.11עיצוב הגוףפילאטיסענת בן צבייאיר מיכאלי